Ett ljust minne

Vi vill informera och stödja i en svår stund. När en anhörig går bort kan det vara svårt att orka tänka på allt. Det blir så mycket enklare om det finns någon på nära håll som tar hand om allt det praktiska och som kan svara på alla frågor i samband med en begravning.

Välkommen till oss. Vi hjälper dig gärna.

Peter B

Peter Blixt
0521-71 11 63
peter@blixtbyra.se

Kundrådgivare och
representant. Ägare till
Blixt begravningsbyrå.

Paul S

Paul Sahlin
0520-160 02
paul@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant

Roland L

Roland Lundgren
0521-71 11 63
roland@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant.

Anders O

Anders Olsson
0520-160 02
anders@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant.

Christian R

Christian Rönnhult
0521-71 11 63
christian@blixtbyra.se

Kundmottagare
och transportör.

Carina Larsson

Carina Larsson
0521-71 11 63
carina.larsson@hogstroms.se

Kundrådgivare
och representant.

Annica T

Annica Trotzig
0520-50 54 10
0708-55 99 66
juridik@blixtbyra.se

Juridik och bouppteckningar.

Gunnel M

Gunnel Martinson
0520-65 01 39
gunnel@lillaedetbyra.se

Kundrådgivare
och representant

Jonathan B

Jonathan Blixt
0521-71 11 63
jonathan@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant.

Tobias Hildefors

Tobias Hidlefors
0521-71 11 63
tobias@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant

Daniel A

Daniel Andersson
0521-71 11 63
daniel@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant