Välkommen till Blixt Begravningsbyrå i Vänersborg

Precis invid torget, med goda parkeringsmöjligheter, ligger Blixt Begravningsbyrå.
Kontoret ligger alldeles bredvid Residenset med ingång från hörnet Drottninggatan-Residensgatan. Vi har även handikappanpassad ingång för Dig som har svårt att gå.

På kontoret hittar Du våra representanter Peter Blixt, Kent-Ove Melin, Roland Lundgren och Christer Berg. Du möter även Christian Rönnhult. Lång erfarenhet och gediget kunnande gör att Du som kund kan känna Dig trygg hos oss. Vi hjälper Dig.

Streck

Kontaktuppgifter
Drottninggatan 6
462 30 VÄNERSBORG
tfn: 0521-71 11 63
fax: 0521-105 64
info@blixtbyra.se

Öppettider
Vardagar 09.00 - 16.30

Lunchstängt: 12.00 - 13:00 

Jour
Dygnet runt: 0521 - 71 11 63

Streck

Peter B

Peter Blixt
0521-71 11 63
peter@blixtbyra.se

Kundrådgivare och
representant. Ägare till
Blixt begravningsbyrå.

Kentove M

Kent-Ove Melin
0521-71 11 63
kent-ove@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant.

Roland L

Roland Lundgren
0521-71 11 63
roland@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant.

Christer B

Christer Berg
0521-71 11 63
christer@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant.

 

Christian R

Christian Rönnhult
0521-71 11 63
christian@blixtbyra.se

Kundmottagare
och transportör.

 

Annica T

Annica Trotzig
0520-50 54 10
0708-55 99 66

juridik@blixtbyra.se

Juridik och bouppteckningar.

Jonathan B

Jonathan Blixt
0521-71 11 63
jonathan@blixtbyra.se

Kundmottagare