Välkommen till Blixt Begravningsbyrå i Trollhättan

Vi finns på Kungsporten 3, nära järnvägsviadukten, med goda parkeringsmöjligheter.
På kontoret hittar du Paul SahlinAnders Olsson, Monica Roolf och Maria Ljunggren.
Lång erfarenhet och gediget kunnande gör att Du som kund kan känna Dig trygg hos oss.
Vi hjälper Dig.

Streck 

Kontaktuppgifter
Kungsporten 3, Box 311
461 27 TROLLHÄTTAN
tfn: 0520-160 02
fax: 0520-818 10
info@blixtbyra.se

Öppettider
Vardagar: 09.00 - 16.30

Lunchstängt: 12.00 - 13:00 

Jour
Dygnet runt på: 0520-160 02

Streck 

Peter B

Peter Blixt
0521-71 11 63
peter@blixtbyra.se

Kundrådgivare och
representant. Ägare till
Blixt begravningsbyrå.

Paul S

Paul Sahlin
0520-160 02
paul@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant

Anders O

Anders Olsson
0520-160 02
anders@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant.

Maria L

Maria Ljunggren
0520-160 02
maria@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant.

Monica R

Monica Roolf
0520-160 02
monica@blixtbyra.se

Kundrådgivare
och representant.

Annica T

Annica Trotzig
0520-50 54 10
0708-55 99 66
juridik@blixtbyra.se

Juridik och bouppteckningar.